Analýza kľúčových slov

Je základom, ak chceš vedieť, čo tvojich zákazníkov zaujíma. My ti k nej vytvoríme redakčný kalendár aj s myšlienkovou mapou.

Service Images

Nahliadni do myšlienok klientov

Čo píšu do Googla, keď hľadajú služby a produkty podobné tvojim? Stačí použiť šikovný SEO nástroj a do pár sekúnd máš odpoveď. Pri analýze kľúčových slov ideme ešte hlbšie. Vyberáme správne frázy. Relevantné s tvojím biznisom. Aby ti priniesli úžitok.

 

Redakčný kalendár - kedy, čo a ako budeme publikovať

Možno sa ti už stalo, že si dostal analýzu kľúčových slov. Kopec výrazov a čísel. A rob si s tým, čo chceš. To sa ti u nás nestane. Z kľúčových slov tvoríme redakčný kalendár a myšlienkovú mapu. Vieš presne, ako by mal vyzerať tvoj web. A jeho podstránky.

Aby sme ukázali, že si odborník, nájdeš v redakčnom kalendári články, ktoré by sme mali pripraviť. Vďaka myšlienkovej mape máš dokonalý prehľad, čo kam patrí a ako to na seba nadväzuje.

Ako to funguje?

  1. Preberieme, k čomu potrebuješ analýzu.
  2. Zistíme viac o tvojom odbore a biznise.
  3. Teraz ti budeme vedieť povedať cenu.
  4. Pošleme faktúru na 50 % zálohu zo sumy.
  5. Spolu začneme zbierať vstupné dáta
  6. Analyzujeme, analyzujeme, analyzujeme.
  7. Pošleme ti kompletnú analýzu s prílohami.
  8. Ukážeme ti, ako s výstupom pracovať.
  9. Posielame faktúru za druhú polovicu.
  10. Následne sa pustíme do tvorby obsahu.

Dajme priestor klientom

„Ahoj. Prosím ťa, môžeš mi zhrnúť dvomi-tromi vetami, ako sa ti s nami spolupracovalo?" opýtal som sa klientov. A tu je výsledok.

Miro Jablonický - Futbalový sen

Zatiaľ všetko super. Komunikujeme pravidelne a na stránke sme pomenili veľa textov. Rovnako tak sme prerobili blogy a píšeme spolu nové. Ďakujeme.

Alžbeta Matulová - Hyperia

S Danielom spolupracujem už od novembra 2019 a využili sme jeho služby na viacerých projektoch. Veľmi si cením kreatívnosť, dodržiavanie termínov, slušnú a takmer okamžitú komunikáciu. Ale aj perfektnú gramatiku, snahu o profesijný rast a schopnosť čítať inštrukcie s porozumením. Veľa času mi dokáže ušetriť, keď viem, že rozumie základnej terminológii, inštrukcie z Guideline reálne číta a vie ich zapracovať do článku.

Chceš analýzu?

Napíš nám priamo cez formulár alebo na danny@coolwriters.sk. Radi ti odpovieme aj cez telefón na 0948 422 090.

Hire obrazok