Copywriting na želanie

Máš super tajné želanie? Špeciálnu požiadavku? Len smelo. Netradičné výzvy si dávame na raňajky. Tradičné k obedu.

Service Images

Pre teba aj modré z neba

Povedz si, čo chceš a budeš to mať. Popasujeme sa so všetkým, čo má textovú podobu. Je jedno, čo to je.Písanie máme v malíčku

Potrebuješ niečo, čo si nenašiel v našich službách? Dobre, že si tu. Na tomto mieste sa uskutočňujú vízie, za ktoré by ťa z iných agentúr hnali metlou.


Ako prebieha spolupráca?

  • objasníš nám, čo potrebuješ

  • položíme ti pár otázok, aby sme dokázali nastaviť spravodlivú cenu

  • e-mailom ti pošleme faktúru na prvú polovicu sumy

  • keď zaplatíš, pustíme sa do diela

  • komunikujeme cez e-mail, sociálne siete alebo Google Meet

  • perfektný text na mieru dostaneš najneskôr v deň deadlinu

  • druhú polovicu faktúry zaplatíš po dodaní práce

  • môžeš premýšľať nad ďalším želaním

Dajme priestor klientom

„Ahoj. Prosím ťa, môžeš mi zhrnúť dvomi-tromi vetami, ako sa ti s nami spolupracovalo?" opýtal som sa klientov. A tu je výsledok.

Miroslav Dírer - Progres optika

Za prácu s Danom ďakujem veľkej náhode, ktorá sa dá opísať ako jedno veľké šťastie. Spolupracovať s týmto pánom je česť, keďže jeho práca je nielenže dochvíľna, ale aj 120 %. Moje slová sa môžu zdať prehnané, ale je málo takých ľudí ako je Dano s jeho postojom k svojej práci. Verím, že naša spolupráca bude pokračovať a on a jeho firma bude len rásť.

Alžbeta Matulová - Hyperia

S Danielom spolupracujem už od novembra 2019 a využili sme jeho služby na viacerých projektoch. Veľmi si cením kreatívnosť, dodržiavanie termínov, slušnú a takmer okamžitú komunikáciu. Ale aj perfektnú gramatiku, snahu o profesijný rast a schopnosť čítať inštrukcie s porozumením. Veľa času mi dokáže ušetriť, keď viem, že rozumie základnej terminológii, inštrukcie z Guideline reálne číta a vie ich zapracovať do článku.

Matej Benko - CODEUPP

Na Daniela som narazil úplnou náhodou, kedže tvoril texty pre môjho klienta, ktorému som vytváral eshop. Keď som videl texty, ktoré robí, tak som okamžite vedel, že s ním chcem spolupracovať. Momentálne (31.1.2020) pre mňa natextoval asi 3-4 weby a nejaké emailové šablóny. Som veľmi spokojný. Verím v dlhodobú spoluprácu. 100 % odporúčam. Prístup, rýchlosť, kvalita.

Michal Mihálik - Levelys

Ľudia z coolwriters sú nesmierne kreatívni na témy aj texty. Som veľmi rád, že sa naša značka LEVELYS s nimi spojila a posunuli sme tak naše blogové články na vyššiu úroveň. Kto hľadá kvalitu nemal by váhať.

Ján Jančok - Parkett Mann

Ako začala naša spolupráca? Na oslovovací e-mail od coolwriters som odpísal: „Vyberte si akýkoľvek text z mojej stránky a v rozsahu jednej normostrany mi ho “premaľujte". Pošlite mi pôvodný text a k nemu aj jeho novú podobu.” Bolo to drzé až arogantné, ale bral som to ako výzvu: Ber alebo nechaj tak. Oni sa nezľakli, vybrali si, “premaľovali” a o 2 dni som mal v e-maile návrh nového znenia môjho vlastného textu. Človek si nerád priznáva, že niečo neurobil perfektne a že jeho vlastné dielo nie je dokonalé. To ich bolo ale podstatne lepšie. A nebolo jediné. Dnes s radosťou konštatujem, že som našiel partnera, na ktorého sa môžem pri príprave nových textov 100 % spoľahnúť.

Filip Kuna - Strossle

Ďakujem veľmi pekne Danielovi a celému Coolwriters tímu za trpezlivosť, ktorú majú pri všetkých mojich požiadavkách, nie je ľahké vyhovieť mi. Keď neveríte, spýtajte sa mojej manželky :)

A aké je tvoje želanie?

Je to jednoduché. Napíš cez formulár alebo na e-mail danny@coolwriters.sk. Alebo jednoducho zavolaj 0948 422 090.

Hire obrazok