Konzultácia

Zvažuješ ako opraviť existujúci text, naplánovať obsah, alebo z ktorého konca začať s textovaním nového webu? Poď sa poradiť.

Service Images

Kde začať?

„Ach, keby mi niekto vedel poradiť, ako to napísať.” Povedomá otázka? Má ju mnoho ľudí. Nie je žiaden hriech opýtať sa niekoho kto s textami robí denne od rána do večera. Napríklad nás.

Radi zodpovieme tvoje otázky a odkonzultujeme tvoj problém. Priblížime ti naše postupy a navrhneme priebeh, ktorý bude výhodný pre obe strany. Ukážeme ti, čo všetko sa dá textom povedať a dosiahnuť. 


Starý text novým kúskom naučíš

Máš text, ale nevieš, či je to to pravé orechové? Či je dostatočne cool? Môžeme si nad to sadnúť a pobaviť sa. 

  • Možno prídeme na to, že text je úplne fresh a nič meniť netreba.

  • Možno odhalíme časti, ktoré za ostatnými trochu zaostávajú. 

Poradíme ti, ako sa s textom pohrať, aby mal šťavu. 

Konzultáciou väčšinou začíname spoluprácu pri písaní článkov a textov. Vychytáme muchy, aby všetko klapalo tak, ako má. 


Konzultácia prebieha nasledovne

  1. ozveš sa nám a prezradíš, čo chceš riešiť

  2. pošleme ti cenu za konzultáciu, ak bude ok => (bod 3)

  3. dohodneme sa na termíne online stretnutia

  4. vytvoríme termín v Google Meet a pošleme ti pozvánku

  5. ešte pred konzultáciou ti zašleme pár otázok, aby sme boli pripravení

  6. v dohodnutom čase sa pripojíš na konzultáciu 

  7. preberieme všetko, čo ťa trápi ohľadom textov

  8. priamo na konzultácii si dohodneme ďalší postup

Dajme priestor klientom

„Ahoj. Prosím ťa, môžeš mi zhrnúť dvomi-tromi vetami, ako sa ti s nami spolupracovalo?" opýtal som sa klientov. A tu je výsledok.

Roland Vojkovský - Vojkovsky.sk

„S CoolWriters spolupracujeme na viacerých projektoch a s ich výstupmi sme zatiaľ veľmi spokojní. Na webe píšu, že si poradia aj s odbornými článkami a môžem potvrdiť, že nekecajú. :)“

Dominik Orosi - ITya

Danny nám robil texty na web. Spolupráca prebiehala v pohodovom duchu. Každú časť doručil v presne stanovenom termíne a perfektnej kvalite. Som veľký perfekcionista a chcel som mať všetko úplne top. A presne to sme dosiahli. Som spokojný a počítame s ním aj pri ďalších textoch. Určite odporúčam všetkým, čo potrebujú vyplniť web skvelými textami.

Pavol Líška - iNetGap

Na spolupráci s agentúrou CoolWriters si ceníme ich profesionálny prístup, ktorý sa neodzrkadľuje len v kvalitných výstupoch, ale hlavne v dodržiavaní férovej spolupráce a termínov. Dokážu rýchlo a k našej spokojnosti zakomponovávať rôzne naše strategické požiadavky. Jednoducho sme na nich nároční. Spolupráca s nimi nám pomohla posunúť sa o úroveň vyššie a ušetriť množstvo času, ktorý tak môžeme venovať strategickému smerovaniu a optimalizácii našich projektov v rôznych smeroch.

Matej Benko - CODEUPP

Na Daniela som narazil úplnou náhodou, kedže tvoril texty pre môjho klienta, ktorému som vytváral eshop. Keď som videl texty, ktoré robí, tak som okamžite vedel, že s ním chcem spolupracovať. Momentálne (31.1.2020) pre mňa natextoval asi 3-4 weby a nejaké emailové šablóny. Som veľmi spokojný. Verím v dlhodobú spoluprácu. 100 % odporúčam. Prístup, rýchlosť, kvalita.

Chceš konzultáciu?

Vypíš formulár, napíš nám e-mail na danny@coolwriters.sk alebo jednoducho zavolaj 0948 422 090.

Hire obrazok