Long form článok

Fuuu, to vážne? Áno. Ak chceš vždy to naj, klopeš na správne dvere. Prečo sa uspokojiť s obyčajným článkom, keď mieriš na Olymp?

Service Images

Čo je long form článok?

Ak budeš gugliť, zistíš, že má rozsah od 1 000 do 20 000 slov. Ide v téme poriadne do hĺbky. Našou snahou je obsiahnuť v ňom všetko dôležité. Aby čitateľ nemusel hľadať inde a odpoveď našiel u teba.

Spraviť kvalitný long form článok je makačka. Je viac o analyzovaní, hľadaní a finálnom štýlovaní ako o písaní. Samozrejme, písanie je kľúčové. Veď musí obsahovať najkvalitnejšie informácie.

 

Smer prvá strana v Googli

Tieto články má rád aj Google. Nie pre ich dĺžku. Ale preto, že čitateľovi dokážu pômocť. Detailne rozpíšu danú problematiku.

Priemerná dĺžka článku vo vyhľadávaní na prvej strane Googlu je 1 500 slov. My najčastejšie píšeme články o rozsahu 2 500 - 3 000 slov.

 

Koľko stojí long form článok?

Pred písaním ti budeme vedieť povedať približný rozsah ceny. Ako spolupráca prebieha?

  • Zoznámime sa a vyžiadame si informácie.
  • Zmapujeme tému a konkurenciu článku. 
  • Navrhneme približnú dĺžku a určíme cenu.
  • Po schválení ti pošleme faktúru 1/2 sumy.
  • Analyzujeme a pripravujeme podklady.
  • Vytvoríme namakaný long form článok.
  • Prípadné pripomienky rýchlo zapracujeme.
  • Pošleme ti faktúru na druhú polovicu sumy.
  • Dohodneme sa na ďalšom skvelom článku.

Dajme priestor klientom

„Ahoj. Prosím ťa, môžeš mi zhrnúť dvomi-tromi vetami, ako sa ti s nami spolupracovalo?" opýtal som sa klientov. A tu je výsledok.

Miro Jablonický - Futbalový sen

Zatiaľ všetko super. Komunikujeme pravidelne a na stránke sme pomenili veľa textov. Rovnako tak sme prerobili blogy a píšeme spolu nové. Ďakujeme.

Martin Milo - Autoride

Kvalitný a zaujímavý obsah je mojou doménou. Dano pre mňa pripravil mnoho článkov, ktoré priviedli na web nových čitateľov, oceňujem rýchlu a jednoznačnú komunikáciu a taktiež 100 % dodržovanie termínov! Jeho služby môžem jedine odporučiť.

Marcel Dlugoš - PDM autosúčiatky

Spoluprácu sme začali asi pred dvomi rokmi písaním článkov na blog. Neskôr sme prešli na textovanie kategórií e-shopu. Všetko zatiaľ funguje korektne. Komunikácia je takmer okamžitá a pripomienky riešia okamžité. Som spokojný.

Štefan Polgári - Ecommerce Bridge

Viete, ja som dosť šporovlivý človek. Ale v rámci tejto spolupráce mi vyhovuje pomer cena výkon, lebo dodané veci sú fakt super. A Google už dnes neberie "vatu" alebo "aby boli" články. Preto ak chcete delegovať, musíte dobre vybrať.

Chceš long form článok?

Je to jednoduché. Napíš cez formulár alebo na e-mail danny@coolwriters.sk. Alebo jednoducho zavolaj 0948 422 090.

Hire obrazok