Nechaj si napísať cool článok

Krátky alebo dlhý? Lifestylový či odborný? Písaný z duše aj s ohľadom na SEO. Pre tínedžera i babku. Aký si len vyberieš.

písanie článku

Pritiahni zákazníkov skvelým obsahom

Väčšinou je to článok.

Ale môže to byť aj recenzia, návod, príbeh, rozhovor, porovnanie, poradňa, prípadová štúdia, FAQ, mýty, kontrolný zoznam a iné. 

Ukážeme svetu, že si expertom vo svojom biznise.

Najčastejšie píšeme

Lifestyle článok

Ľudia denne trávia desiatky minút vyhľadávaním na internete. Uľahči im to. Naservíruj im článok, ktorý zodpovie všetky otázky a vyrieši ich problém na 100 %.

SEO článok

SEO článok ti pomôže prebojovať sa čo najvyššie vo vyhľadávačoch. Aby padol Googlu do oka, musí obsahovať správne kľúčové slová a prinášať hodnotu čitateľovi.

Long-form článok

Ide v téme poriadne do hĺbky. Priemerná dĺžka článku vo vyhľadávaní na prvej strane Googlu je 1 500 slov. My najčastejšie píšeme články v rozsahu 2 500 - 3 000 slov.

PR článok

Krok po krôčiku ti pomôžeme vybudovať vzťah s čitateľom založený na dôvere. Zmeníme nezaujatých okoloscrollujúcich na verných zákazníkov vďaka PR článkom.

Odborný článok

Napíšeme článok, ktorý rád ukážeš aj profíkom v odbore. Zároveň bude napísaný jasne a zrozumiteľne aj pre laika. Špecializujeme sa hlavne na oblasť stavebníctva a financií.

Natívny článok

Natívny článok sa ľuďom páči natoľko, že ho dobrovoľne šíria medzi svojich priateľov. Reklama je iba súčasťou scenérie. Vďaka tomu môže podprahovo plniť svoju funkciu.

8 bodov pre skvelú spoluprácu

  1. Preberieme základné info o tvojej spoločnosti a tvoju predstavu o článku/článkoch.
  2. Nasledujú ďalšie otázky, aby sme vedeli určiť cenu. Pokiaľ je ok, začíname makať.
  3. Budeme mať ešte pár otázok. Aby sme boli v obraze a zmákli to na prvú šupu.
  4. Vytvoríme prvý článok. Interne ho budeme oponovať, ladiť a korigovať.
  5. Odošleme ti ho. Ak máš pripomienky, hodíš komentáre. Zapracujeme.
  6. Keď je všetko v poriadku, vytvoríme plán a píšeme ďalšie články.
  7. Raz za mesiac nájdeš vo svojom e-maile faktúru.
  8. Postup opakujeme, kým nás to spolu baví.

Orientačný cenník

Ako sú spokojní klienti?

Roland Vojkovský
Roland VojkovskýVojkovsky.sk
Read More
„S CoolWriters spolupracujeme na viacerých projektoch a s ich výstupmi sme zatiaľ veľmi spokojní. Na webe píšu, že si poradia aj s odbornými článkami a môžem potvrdiť, že nekecajú. :)“
Dominik Orosi
Dominik OrosiITya
Read More
Danny nám robil texty na web. Spolupráca prebiehala v pohodovom duchu. Každú časť doručil v presne stanovenom termíne a perfektnej kvalite. Som veľký perfekcionista a chcel som mať všetko úplne top. A presne to sme dosiahli. Som spokojný a počítame s ním aj pri ďalších textoch. Určite odporúčam všetkým, čo potrebujú vyplniť web skvelými textami.

Už vieš, ktorým článkom začneme?

Napíš nám cez formulár. My ti zase napíšeme cool články.

Scroll to Top