Dopraj textom cool look

5…4…3…2…1… bum. Presne toľko času máš, aby si návštevníka zaujal. Spravíme ti svieže texty, ktoré ho privedú do akcie.

texty na web

Web je tvoj najlepší obchodník

Texty rozhodujú o tom, či návštevník ostane na webe, pozrie si tvoj obsah, nakúpi alebo objedná. Jedno je však isté. Hneď si o tebe spraví obraz.

Vytvoríme ti reprezentatívne predajné texty.

Ako pripravíme tvoje texty?

1. Kreatívne zadanie

Najskôr spoločne vytvoríme strategický dokument, podľa ktorého budeme neskôr textovať. 

Jasne v ňom zadefinujeme čo, prečo, ako a hlavne pre koho píšeme.

Budeme sa veľa pýtať, dáme si zopár online callov. Klienti pri týchto rozhovoroch často objavia viacero „ahaaa momentov“.

Prípravu kreatívneho zadania si účtujeme v sadzbe 60 €/hod. Platí sa pred začatím prác.

Súčasťou je presná kalkulácia textov, termíny a postup textovaniaVďaka nemu budeš presne vedieť, aký bude ďalší krok aj celý proces textovania.

aj takto sa robí copoywriting

2. Textovanie

Keď máme vytvorené a schvalené kreatívne zadanie, môžeme sa pustiť do tvorby textov.

Texty a copywriting naceňujeme projektovo.

Berieme do úvahy rozsah a náročnosť textov.

Pre predstavu:

Kratšie texty, one-page weby: 300 – 900 €

Stredné a väčšie weby: 1000 – 2500 €

Záloha 50 % vopred, zvyšok po dodaní textov.

Ako to vidia klienti?

Tamara Gončárová
Tamara GončárováSocial media marketér @instaraňajky
Read More
Spolupráca bola rýchla, svižná a osobná. Už s prvým návrhom pretextovania webu som súhlasila a oceňujem, že text k osobnej značke si vyžaduje hlboké ponorenie sa do štýlu a originality osobnosti a verím, že sa to podarilo. Profesionálny a osobný prístup. 5 stars
Ján Jančok
Ján JančokParkett mann
Read More
Ako začala naša spolupráca? Na oslovovací e-mail od coolwriters som odpísal: „Vyberte si akýkoľvek text z mojej stránky a v rozsahu jednej normostrany mi ho “premaľujte". Pošlite mi pôvodný text a k nemu aj jeho novú podobu.” Bolo to drzé až arogantné, ale bral som to ako výzvu: Ber alebo nechaj tak. Oni sa nezľakli, vybrali si, “premaľovali” a o 2 dni som mal v e-maile návrh nového znenia môjho vlastného textu. Človek si nerád priznáva, že niečo neurobil perfektne a že jeho vlastné dielo nie je dokonalé. To ich bolo ale podstatne lepšie. A nebolo jediné. Dnes s radosťou konštatujem, že som našiel partnera, na ktorého sa môžem pri príprave nových textov 100 % spoľahnúť.

Potrebuješ viac odpovedí?

Väčšinou za 2 týždne prípravíme kreatívne zadanie a textujeme týždeň až mesiac. Čas závisí od rozsahu a spolupráce klienta.

Cena zahŕňa 1 kolo pripomienok. Ďalšie účtujeme sadzbou 60 €/hod. Dlhšie ladenie tej istej pripomienky berieme ako 1 kolo.

Odsúhlasené termíny sú súčasťou kreatívneho zadania. Väčšinou sa termín predĺži len kvôli čakaniu na odpoveď či podklady od klienta.

Ešte sa nám to nestalo. Ak by k tomu došlo, texty vyladíme. Situáciu budeme riešiť operatívne k tvojej spokojnosti.

Ak budeš potrebovať viac prác, ako je v odsúhlasenom kreatívnom zadaní, spravíme ich a vyúčtujeme hodinovou sadzbou 60 €/hod.

Áno. Príprava kreatívneho zadania nie je podmienkou pre ďalšiu spoluprácu. Texty môžeme spraviť my alebo tvoj copywriter.

Vytvorme spolu šťavnaté texty

Napíš nám tvoje predstavy o textoch a pustime sa do práce.

Scroll to Top