Referencie

Filip Kuna
Filip KunaStrossle
Read More
Ďakujem veľmi pekne Danielovi a celému Coolwriters tímu za trpezlivosť, ktorú majú pri všetkých mojich požiadavkách, nie je ľahké vyhovieť mi. Keď neveríte, spýtajte sa mojej manželky 🙂
Barbora Bošková
Barbora BoškováSpotibo
Read More
Skvelá spolupráca. Od začiatku bolo jasné, že CoolWriteri rozumejú, aký obsah potrebujeme. Dodané texty sú podľa našich predstáv.
Dominik Orosi
Dominik OrosiItya
Read More
Danny nám robil texty na web. Spolupráca prebiehala v pohodovom duchu. Každú časť doručil v presne stanovenom termíne a perfektnej kvalite. Som veľký perfekcionista a chcel som mať všetko úplne top. A presne to sme dosiahli. Som spokojný a počítame s ním aj pri ďalších textoch. Určite odporúčam všetkým, čo potrebujú vyplniť web skvelými textami.
Pavol Líška
Pavol LíškaiNetGap
Read More
Na spolupráci s agentúrou CoolWriters si ceníme ich profesionálny prístup, ktorý sa neodzrkadľuje len v kvalitných výstupoch, ale hlavne v dodržiavaní férovej spolupráce a termínov. Dokážu rýchlo a k našej spokojnosti zakomponovávať rôzne naše strategické požiadavky. Jednoducho sme na nich nároční. Spolupráca s nimi nám pomohla posunúť sa o úroveň vyššie a ušetriť množstvo času, ktorý tak môžeme venovať strategickému smerovaniu a optimalizácii našich projektov v rôznych smeroch.
Zuzana Kocáková
Zuzana Kocákovámsg life Slovakia
Read More
„Spoluprácu s Coolwriters hodnotíme pozitívne a oceňujeme nielen rýchlosť dodania a zapracovania feedbackov, ale aj fakt, že nemá vplyv na kvalitu výstupu, ktorý Coolwriters prispôsobili našim požiadavkám. Okrem toho si ceníme aj priateľský a ochotný prístup a tešíme sa na ďalšie príspevky na náš web.“
Norbert Chromek
Norbert ChromekLetecké zážitky
Read More
V Leteckých Zážitkoch sme prestriedali už niekoľko copywriterov až sme došli k ľuďom z CoolWriters. Spolupracujeme vyše roka a spokojnosť nemôže byť vyššia. Promptná komunikácia, rýchle vypracovanie textov pri prípravách na spustenie nového webu a to všetko za rozumné ceny. Všetky zmeny či zapracovanie pripomienok prebieha na počkanie a to je presne to, čo potrebujeme. Doba je rýchla a nikto z nás nemá čas čakať. Texty sú "šťavnaté", až sa niekedy sami pobavíme na tom čo nové "vypotili"... no proste cool...
Jaroslav Sedlák
Jaroslav SedlákBECAMP MEDIA
Read More
Keď dostanete od copywritera otázku a vaša reakcia je: „Takto som nad tým neuvažoval/a", tak ste v správnych rukách. Oceňujem Danielov obchodný pohľad na texty. Pomohol mi zjednodušiť komunikáciu smerom k zákazníkom. Vytiahol z množstva informácií tie, ktoré sú skutočne podstatné a dokázal ich použiť na webe tak, aby mali väčšiu váhu.
Diana Fundáková
Diana FundákováTITANS freelancers
Read More
Ďakujeme Coolwriters za pomoc pri príprave contentu. Po úvodných nastaveniach sme našli „spoločnú reč“ a každý ďalší výstup bol o to lepší. Dokážu veľmi rýchlo zapracovať aj náročnejšie pripomienky a spätnú väzbu pretaviť do nasledujúcich projektov.
Marek Kalina
Marek Kalinafinfin.sk
Read More
Som veľmi spokojný s kvalitou, obsahom a štruktúrou dodaných článkov od Coolwriters. Náš magazín finfin sa zaoberá investovaním. Pre túto tému je zložité nájsť copywriterov, ktorí rozumejú investičnej tematike a investičnému žargónu. Dodané články s investičnou tematikou od Coolwriters sú nielen dobre napísané, ale aj kvalitne SEO optimalizované pre vyhľadávače. Môžem len odporučiť!
TAMI – SOCIAL MEDIA MARKETÉR
TAMI – SOCIAL MEDIA MARKETÉR@instaraňajky
Read More
Spolupráca bola rýchla, svižná a osobná. Už s prvým návrhom pretextovania webu som súhlasila a oceňujem, že text k osobnej značke si vyžaduje hlboké ponorenie sa do štýlu a originality osobnosti a verím, že sa to podarilo. Profesionálny a osobný prístup. 5 stars
Vladimír Hrivnák
Vladimír HrivnákImperial Vitamins
Read More
Spolupráca s CoolWriters prebieha presne podľa mojich predstáv. Profesionálne, rýchlo a za rozumné peniaze. Vždy si presne vyšpecifikujeme, aké texty potrebujeme a za krátky čas ich máme k dispozícii. Takže z našej strany je veľká spokojnosť.
Matej Benko
Matej BenkoCODEUPP
Read More
Na Daniela som narazil úplnou náhodou, keďže tvoril texty pre môjho klienta, ktorému som vytváral e-shop. Keď som videl texty, ktoré robí, tak som okamžite vedel, že s ním chcem spolupracovať. Momentálne (31.1.2020) pre mňa natextoval asi 3 – 4 weby a nejaké emailové šablóny. Som veľmi spokojný. Verím v dlhodobú spoluprácu. 100 % odporúčam. Prístup, rýchlosť, kvalita.
Ján Onofrej
Ján Onofrej3ON real
Read More
S CoolWriters sa mi spolupracuje perfektne a k ich práci nemám žiadne výhrady. Od začiatku našej spolupráce hneď pochopili, čo chcem. Môžem sa na nich v oblasti copywritingu, kedykoľvek spoľahnúť. Určite odporúčam.
Martin Milo
Martin MiloAutoride
Read More
Kvalitný a zaujímavý obsah je mojou doménou. Dano pre mňa pripravil mnoho článkov, ktoré priviedli na web nových čitateľov, oceňujem rýchlu a jednoznačnú komunikáciu a taktiež 100 % dodržovanie termínov! Jeho služby môžem jedine odporučiť.
Miro Jablonický
Miro JablonickýFutbalový sen
Read More
Zatiaľ všetko super. Komunikujeme pravidelne a na stránke sme pomenili veľa textov. Rovnako tak sme prerobili blogy a píšeme spolu nové. Ďakujeme.
Michal Rozboril
Michal Rozborilmichalrozboril.sk
Read More
Už dlhšiu dobu som hľadal niekoho, kto by sa mi postaral o texty na môj web. Našiel som Dannyho a pravdupovediac bol som milo prekvapený s jeho prácou. Texty sú na profesionálnej úrovni. Je vidno, že ho písanie napĺňa a je tomu oddaný. Určite sa dohodneme na dlhodobej spolupráci. Ďakujem.
Dávid Brontvaj
Dávid BrontvajMATATE
Read More
S Danielom som pristúpil k spolupráci pri tvorbe unikátneho obsahu na web pre jedného z mojich klientov. Bolo potrebné vytvoriť kreatívne a predajné texty na celý web, a to s ohľadom na SEO a analýzu kľúčových slov. Daniel sa tejto úlohy zhostil a s prehľadom splnil termíny a dodal výsledky, ktoré boli nad moje očakávania. S ochotou pomohol a konzultoval aj po dokončení projektu. Spoluprácu odporúčam.
Roland Vojkovsky
Roland VojkovskyIncreaSEO
Read More
„S CoolWriters spolupracujeme na viacerých projektoch a s ich výstupmi sme zatiaľ veľmi spokojní. Na webe píšu, že si poradia aj s odbornými článkami a môžem potvrdiť, že nekecajú. :)“
Kristína Haljaková
Kristína HaljakováSkupina Srovnejto
Read More
Daniel píše pre Skupinu Srovnejto už od roku 2020. Za tú dobu sme spoločne vytvorili nepreberné množstvo článkov, nových landing pages a SEO textov. Daniel dokáže so svojím tímom pokryť všetky možné témy. Pre nás to bolo predovšetkým cestovanie, poistenie a pôžičky. Od Daniela sme odovzdané texty dostali vždy včas a vo vysokej kvalite. Rovnako tak bola i bezproblémová komunikácia. Ďakujeme za doterajšiu spoluprácu a veríme, že bude naďalej pokračovať v tomto duchu.
Štefan Polgári
Štefan PolgáriEcommerce Bridge
Read More
Viete, ja som dosť šporovlivý človek. Ale v rámci tejto spolupráce mi vyhovuje pomer cena – výkon, lebo dodané veci sú fakt super. A Google už dnes neberie „vatu" alebo „aby boli" články. Preto ak chcete delegovať, musíte dobre vybrať.
Michal Mihálik
Michal MihálikLevelys
Read More
Ľudia z Coolwriters sú nesmierne kreatívni na témy aj texty. Som veľmi rád, že sa naša značka LEVELYS s nimi spojila a posunuli sme tak naše blogové články na vyššiu úroveň. Kto hľadá kvalitu, nemal by váhať.
Alžbeta Matulová
Alžbeta MatulováHyperia
Read More
S Danielom spolupracujem už od novembra 2019 a využili sme jeho služby na viacerých projektoch. Veľmi si cením kreatívnosť, dodržiavanie termínov, slušnú a takmer okamžitú komunikáciu. Ale aj perfektnú gramatiku, snahu o profesijný rast a schopnosť čítať inštrukcie s porozumením. Veľa času mi dokáže ušetriť, keď viem, že rozumie základnej terminológii, inštrukcie z Guideline reálne číta a vie ich zapracovať do článku.
Silvia Kollárová
Silvia KollárováEfektívny marketing
Read More
Naše poďakovanie patrí spoločnosti CoolWriters. Od začiatku je naša spolupráca na vysokej úrovni. Komunikácia pohotová, články pripravené profesionálne a v neposlednom rade obsah textov vypracovaný s dôkladnou presnosťou. Ako uvádzajú: „Dodávame do textov šťávu a drive“, platí do bodky.
Ing. Michal Král
Ing. Michal KrálPricemania
Read More
"S Danielom spolupracujeme niekoľko mesiacov a musím oceniť veľmi promptnú a profesionálnu komunikáciu a hlavne kvalitu dodaných textov, ktoré vždy majú pridanú hodnotu pre užívateľa a nie sú to len nejaké bla bla texty kvôli SEO. Odporučil som ho už aj mojim klientom v rámci konzultácií a zatiaľ boli všetci mega spokojní."
Ján Jančok
Ján JančokParkett Mann
Read More
Ako začala naša spolupráca? Na oslovovací e-mail od Coolwriters som odpísal: „Vyberte si akýkoľvek text z mojej stránky a v rozsahu jednej normostrany mi ho „premaľujte". Pošlite mi pôvodný text a k nemu aj jeho novú podobu.” Bolo to drzé až arogantné, ale bral som to ako výzvu: Ber alebo nechaj tak. Oni sa nezľakli, vybrali si, „premaľovali” a o 2 dni som mal v emaile návrh nového znenia môjho vlastného textu. Človek si nerád priznáva, že niečo neurobil perfektne a že jeho vlastné dielo nie je dokonalé. To ich bolo ale podstatne lepšie. A nebolo jediné. Dnes s radosťou konštatujem, že som našiel partnera, na ktorého sa môžem pri príprave nových textov 100 % spoľahnúť.
Miroslava Panošová
Miroslava PanošováAdrop
Read More
Daniela sme oslovili v podstate naslepo s ponukou o spoluprácu s tvorbou textov pre našu zážitkovú agentúru. Už skúšobný text nás presvedčil o tom, že sme sa trafili do čierneho. Komunikácia bola na jedničku s hviezdičkou. Dodanie textov prebiehalo vždy v termínoch a v množstve nad naše očakávania, pretože vraj ho písanie pre nás bavilo. No čo si viac priať? Odporúčame všetkými desiatimi.
Miroslav Dírer
Miroslav DírerProgres optika
Read More
Za prácu s Danom ďakujem veľkej náhode, ktorá sa dá opísať ako jedno veľké šťastie. Spolupracovať s týmto pánom je česť, keďže jeho práca je nielenže dochvíľna, ale aj 120 %. Moje slová sa môžu zdať prehnané, ale je málo takých ľudí, ako je Dano s jeho postojom k svojej práci. Verím, že naša spolupráca bude pokračovať a on a jeho firma bude len rásť.
Marcel Dlugoš
Marcel DlugošPDM autosúčiastky
Read More
Spoluprácu sme začali asi pred dvomi rokmi písaním článkov na blog. Neskôr sme prešli na textovanie kategórií e-shopu. Všetko zatiaľ funguje korektne. Komunikácia je takmer okamžitá a pripomienky riešia okamžite. Som spokojný.
Lucia Daubnerová
Lucia DaubnerováTiger reality
Read More
Chcela by som poďakovať za spoluprácu, dúfam, že nie poslednú. Oceňujem rýchlosť, flexibilitu a kreativitu, ktorú ste preukázali. Vždy som sa tešila na texty, ktoré zašlete. Pretože neboli tuctové, ale originálne a svieže. Vďaka tiež za príjemný ľudský prístup.
Vladimíra Staňová
Vladimíra StaňováSolmejt
Read More
So spoluprácou som bola veľmi spokojná. Krásna spolupráca aj s humorom, rýchlou reakciou a dodaním načas. Bezproblémová spolupráca by som to nazvala 🙂 Nemám čo dodať, len odporučiť 🙂
Petra Jasovská
Petra Jasovskárealitná maklérka
Read More
S Danielom sa mi pracovalo úplne super. Texty boli napísane na môj blog tak, ako som si to predstavovala. Ak budem potrebovať napísať ďalší článok na blog, určite ho oslovím. Ďakujem pekne. Super odvedená práca..😊👍🏼
Klaudia Simunova
Klaudia SimunovaKlau Interiér
Read More
Výborná spolupráca. Som veľmi spokojná. S textami ti to naozaj ide.
Ľuba Sirková
Ľuba Sirkováluxminime.com
Read More
Osobitý prístup a splnenie všetkých mojich nápadov a požiadaviek vždy v bleskovom čase. Tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.
Ladislav Mertlík
Ladislav Mertlíkrogelli.sk, rogelli.cz, rogelli.pl
Read More
S Danielem jsme se domluvili na dlouhodobé spolupráci. Zatím mám z toho pozitivní emoce. Uvidíme, co přinese budoucnost.
Michal Čibenka
Michal Čibenkachlebickyzilina.sk
Read More
S Danom spolupracujem už dlhšie. Myslím, že toto je vec, ktorá mu ide od ruky. Pomáha mi ušetriť veľa času, ktorý môžem venovať svojej práci a tak to má byť.

Recenzie z Googlu

Barbora Gschwengova
Barbora Gschwengova
2022-09-19
Hneď prvý článok bol akceptovaný bez pripomienok. Ďakujem.
Ondrej Turza
Ondrej Turza
2020-12-11
Rýchle, kvalitné a profesionálne jednanie! Odporúčam 🙂
Alžbeta Matulová
Alžbeta Matulová
2020-09-08
S Danielom spolupracujem už od Novembra 2019, využili sme jeho služby na viacerých projektoch. Veľmi si na coolwriter-och cením kreatívnosť, dodržiavanie termínov, slušnú a takmer okamžitú komunikáciu, perfektnú gramatiku, snahu o profesijný rast a schopnosť čítať inštrukcie s porozumením. Veľa času mi dokáže ušetriť keď viem, že rozumieš základnej terminológií, inštrukcie z Guideline reálne čítaš a vieš ich zapracovať do článku.
Dávid Šingovský
Dávid Šingovský
2020-07-17
Profesionálny prístup, férové jednanie, rýchle dodanie, texty v kvalite bez potreby ďalšieho pripomienkovania a úpravy. Určite odporúčam.
Návrat hore