Článok

Krátky alebo dlhý? Lifestylový či odborný? Písaný z duše aj s ohľadom na SEO. Pre tínedžera i babku. Aký si len vyberieš.

Service Images

Pritiahni zákazníkov skvelým obsahom

Väčšinou je to článok. Ale môže to byť aj recenzia, návod, príbeh, rozhovor, porovnanie, poradňa, prípadová štúdia, FAQ, mýty, kontrolný zoznam a iné. Ukážeme svetu, že si expertom vo svojom biznise. Odborné články píšeme ľudskou rečou.

 

Na čom si dávame záležať?

Začíname výstižným nadpisom a pútavým perexom. Používame typy titulkov, ktoré fungujú. Všetky informácie podávame vyčerpávajúco. Text formátujeme, aby sa dobre čítal. Snažíme sa o krátke vety aj odstavce.

Používame H2 - H4 podnadpisy. Používame bold a kurzívu. Pridávame obrázky z free databáz a relevantné videá. Hodnotu článku zvyšujeme tipmi, štatistikami a zaujímavosťami s wow efektom. Články píšeme pre ľudí, ale kamarátime sa aj so SEO.

Koľko stojí článok od nás?

Cenu ti zašleme obratom. Závisí od typu, dĺžky a náročnosti.


Ako spolupráca prebieha?

  • Preberieme základné info o tvojej spoločnosti a tvoju predstavu o článku / článkoch.
  • Nasledujú ďalšie otázky. Musíme detailne poznať čitateľa a akú akciu má spraviť.
  • Následne ti oznámime cenu. Pokiaľ je ok, pošleme ti faktúru na 1/2 dohodnutej sumy.
  • Po úhrade sa pustíme do práce. Budeme mať ešte pár otázok. Aby sme boli v obraze.
  • Vytvoríme článok. Interne ho budeme oponovať, ladiť a korigovať k dokonalosti.
  • Odošleme ti ho. Ak máš pripomienky, hodíš komentáre. My ich rýchlo zapracujeme.
  • Keď je všetko v poriadku, pošleme ti faktúru na druhú polovicu dohodnutej sumy.
  • Pri dlhodobej spolupráci máš faktúru vo svojej mailovej schránke len raz za mesiac.
  • Postup opakujeme, kým nás to spolu baví a dáva to zmysel nám aj tebe.

Dajme priestor klientom

„Ahoj. Prosím ťa, môžeš mi zhrnúť dvomi-tromi vetami, ako sa ti s nami spolupracovalo?" opýtal som sa klientov. A tu je výsledok.

Ján Onofrej - 3ON real

S CoolWriters sa mi spolupracuje perfektne a k ich práci nemám žiadne výhrady. Od začiatku našej spolupráce hneď pochopili, čo chcem. Môžem sa na nich v oblasti copywritingu kedykoľvek spoľahnúť. Určite odporúčam 🙂

Andrea Hudec - Lulu banana

Očakávať od "cudzieho" človeka, aby napísal článok, ktorý vyrazí dych, vnesie do faktov príbeh, napíše ho pútavo, podtrhne to najdôležitejšie, ... Toto očakávať? No neviem. Je to naivné? Daniel túto moju naivnú predstavu splnil na jednotku. Vyrazil mi dych a teším sa na každý ďalši článok, ktorý napíše. Komunikácia s Danielom, promptnosť, gentlemanské slovo, všetko je užasné. Ani raz ma nesklamal, neodložil na vedľajšiu koľaj a vždy bol ku mne úprimný. Slovensko potrebuje viac takýchto šikovných, zodpovedných, priamych ľudí, čo vždy dodržia slovo. Len tak ďalej Daniel, robíš skvelú prácu. Ďakujem

Martin Milo - Autoride

Kvalitný a zaujímavý obsah je mojou doménou. Dano pre mňa pripravil mnoho článkov, ktoré priviedli na web nových čitateľov, oceňujem rýchlu a jednoznačnú komunikáciu a taktiež 100 % dodržovanie termínov! Jeho služby môžem jedine odporučiť.

Dominik Orosi - iShopmacs

Danny nám robil texty na web. Spolupráca prebiehala v pohodovom duchu. Každú časť doručil v presne stanovenom termíne a perfektnej kvalite. Som veľký perfekcionista a chcel som mať všetko úplne top. A presne to sme dosiahli. Som spokojný a počítame s ním aj pri ďalších textoch. Určite odporúčam všetkým, čo potrebujú vyplniť web skvelými textami.

Alžbeta Matulová - Hyperia

S Danielom spolupracujem už od novembra 2019 a využili sme jeho služby na viacerých projektoch. Veľmi si cením kreatívnosť, dodržiavanie termínov, slušnú a takmer okamžitú komunikáciu. Ale aj perfektnú gramatiku, snahu o profesijný rast a schopnosť čítať inštrukcie s porozumením. Veľa času mi dokáže ušetriť, keď viem, že rozumie základnej terminológii, inštrukcie z Guideline reálne číta a vie ich zapracovať do článku.

Barbora Bošková - Spotibo

Skvelá spolupráca. Od začiatku bolo jasné, že CoolWriteri rozumejú, aký obsah potrebujeme. Dodané texty sú podľa našich predstáv.

Pavol Líška - iNetGap

Na spolupráci s agentúrou CoolWriters si ceníme ich profesionálny prístup, ktorý sa neodzrkadľuje len v kvalitných výstupoch, ale hlavne v dodržiavaní férovej spolupráce a termínov. Dokážu rýchlo a k našej spokojnosti zakomponovávať rôzne naše strategické požiadavky. Jednoducho sme na nich nároční. Spolupráca s nimi nám pomohla posunúť sa o úroveň vyššie a ušetriť množstvo času, ktorý tak môžeme venovať strategickému smerovaniu a optimalizácii našich projektov v rôznych smeroch.

Marcel Dlugoš - PDM autosúčiatky

Spoluprácu sme začali asi pred dvomi rokmi písaním článkov na blog. Neskôr sme prešli na textovanie kategórií e-shopu. Všetko zatiaľ funguje korektne. Komunikácia je takmer okamžitá a pripomienky riešia okamžité. Som spokojný.

Vladimír Hrivnák - Imperial Vitamins

Spolupráca s CoolWriters prebieha presne podľa mojich predstáv. Profesionálne, rýchlo a za rozumné peniaze. Vždy si presne vyšpecifikujeme aké texty potrebujeme a za krátky čas ich máme k dispozícii. Takže z našej strany je veľká spokojnosť.

Štefan Polgári - Ecommerce Bridge

Viete, ja som dosť šporovlivý človek. Ale v rámci tejto spolupráce mi vyhovuje pomer cena výkon, lebo dodané veci sú fakt super. A Google už dnes neberie "vatu" alebo "aby boli" články. Preto ak chcete delegovať, musíte dobre vybrať.

Michal Mihálik - Levelys

Ľudia z coolwriters sú nesmierne kreatívni na témy aj texty. Som veľmi rád, že sa naša značka LEVELYS s nimi spojila a posunuli sme tak naše blogové články na vyššiu úroveň. Kto hľadá kvalitu nemal by váhať.

Potrebuješ článok?

Napíš nám cez formulár alebo e-mail: danny@coolwriters.sk. Ak si nedočkavý, vytoč 0948 422 090 a odpoveď máš hneď.

Hire obrazok