Texty na web

5...4...3...2...1... bum. Presne toľko času máš, aby si návštevníka zaujal. Spravíme ti svieže texty, ktoré ho privedú do akcie.

Service Images

Texty na web = Liga majstrov vo futbale

Web je tvoj najlepší obchodník. Elektronický predajný leták par excellence. Vizitka, ktorú máš stále vo vrecku. A funguje aj keď spíš.

Texty sú jednou z jeho najdôležitejších súčastí. Rozhodujú o tom, či návštevník ostane na webe, pozrie si tvoj obsah, nakúpi alebo objedná. Jedno je však isté. Hneď si o tebe spraví obraz.

 

Získaj pohár pre víťaza

Víťazstvo je pre každého niečo iné - vypísanie formulára, získanie objednávky, odoslanie e-mailu, telefonát alebo iba prečítanie článku. Správne vety ho dovedú do cieľa.

Pomôžeme ti vytvoriť reprezentatívne texty a vyhrať "Ligu majstrov".

Ako celý proces vyzerá?

  • Na začiatku chceme počuť tvoju predstavu o webe a textoch
  • V druhom kroku pridáme pár otázok, aby sme ti vedeli určiť cenu.
  • Ak je ok, zasvieti ti v e-maile faktúra na polovicu dohodnutej sumy.
  • Zaplatíš. A hneď začneme spolu pripravovať podklady k textom.
  • Máme niekoľko spôsobov. Cez dotazníky, osobne aj skajpovo.
  • Tvoríme, škrtáme, píšeme, rozmýšľame. Až sa nám z hláv parí.
  • Najneskôr v deň deadlinu ti doručíme kompletne vyladené texty.
  • Nasleduje proces pripomienkovania. Vtedy veľa komunikujeme.
  • Všetko je skvelé. Si spokojný. Pošleme ti faktúru na druhú 1/2 sumy.
  • Ak chceš pomôcť s blogom či sociálnymi sieťami, makáme ďalej.

Dajme priestor klientom

„Ahoj. Prosím ťa, môžeš mi zhrnúť dvomi-tromi vetami, ako sa ti s nami spolupracovalo?" opýtal som sa klientov. A tu je výsledok.

Miro Jablonický - Futbalový sen

Zatiaľ všetko super. Komunikujeme pravidelne a na stránke sme pomenili veľa textov. Rovnako tak sme prerobili blogy a píšeme spolu nové. Ďakujeme.

Miroslav Dírer - Progres optika

Za prácu s Danom ďakujem veľkej náhode, ktorá sa dá opísať ako jedno veľké šťastie. Spolupracovať s týmto pánom je česť, keďže jeho práca je nielenže dochvíľna, ale aj 120 %. Moje slová sa môžu zdať prehnané, ale je málo takých ľudí ako je Dano s jeho postojom k svojej práci. Verím, že naša spolupráca bude pokračovať a on a jeho firma bude len rásť.

Dominik Orosi - iShopmacs

Danny nám robil texty na web. Spolupráca prebiehala v pohodovom duchu. Každú časť doručil v presne stanovenom termíne a perfektnej kvalite. Som veľký perfekcionista a chcel som mať všetko úplne top. A presne to sme dosiahli. Som spokojný a počítame s ním aj pri ďalších textoch. Určite odporúčam všetkým, čo potrebujú vyplniť web skvelými textami.

Lucia Daubnerová - Tiger reality

Chcela by som poďakovať za spoluprácu, dúfam, že nie poslednú. Oceňujem rýchlosť, flexibilitu a kreativitu, ktorú ste preukázali. Vždy som sa tešila na texty, ktoré zašlete. Pretože neboli tuctové, ale originálne a svieže. Vďaka tiež za príjemný ľudský prístup.

Matej Benko - CODEUPP

Na Daniela som narazil úplnou náhodou, kedže tvoril texty pre môjho klienta, ktorému som vytváral eshop. Keď som videl texty, ktoré robí, tak som okamžite vedel, že s ním chcem spolupracovať. Momentálne (31.1.2020) pre mňa natextoval asi 3-4 weby a nejaké emailové šablóny. Som veľmi spokojný. Verím v dlhodobú spoluprácu. 100 % odporúčam. Prístup, rýchlosť, kvalita.

Miroslava Panošová - Adrop

Daniela sme oslovili v podstate naslepo s ponukou o spoluprácu s tvorbou textov pre našu zážitkovú agentúru. Už skúšobný text nás presvedčil o tom, že sme sa trafili do čierneho. Komunikácia bola na jedničku s hviezdičkou. Dodanie textov prebiehalo vždy v termínoch a v množstve nad naše očakávania, pretože vraj ho písanie pre nás bavilo. No čo si viac priať? 🙂 Odporúčame všetkými desiatimi.

Vladimíra Staňová - Solmejt

So spoluprácou som bola veľmi spokojná. Krásna spolupráca aj s humorom, rýchlou reakciou a dodaním načas. Bezproblémová spolupráca by som to nazvala :-) Nemám čo dodať, len odporučiť :-)

Čo tak skvelé texty?

Vypíš formulár, napíš nám e-mail na danny@coolwriters.sk alebo jednoducho zavolaj 0948 422 090.

Hire obrazok