Spolupráca s Ecommerce Bridge [Case study]

Spolupráca s Ecommerce Bridge [Case study]

„Mám prázdny web, ktorý potrebujem naplniť kvalitným obsahom.“ Aj s takouto požiadavkou sa na nás počas spolupráce obrátil Štefan Polgári – CEO affiliate siete Dognet a manažér viacerých projektov z oblasti online marketingu a e-commerce služieb. Dokázali CoolWriters naplniť jeho očakávania? Ako spolupráca prebiehala a je s ňou klient spokojný? Čítaj ďalej a dozvieš sa odpovede aj na tieto otázky.

Ako to začalo?

Prvé zadania, ktoré sme robili pre web Ecommerce Bridge, boli long form články. Ak si sa s týmto formátom zatiaľ nestretol, ide o dlhé a podrobne rozpísané texty. Téma sa v nich rozoberá naozaj do hĺbky. Copywriter si najprv musí urobiť prieskum, dobre premyslieť štruktúru článku a až potom začína písať.

Keďže náš klient má tiež skúsenosti s kreatívnym písaním, tak vie, že napísať longform článok nie je jednoduché. Avšak s výsledkami bol spokojný – či už z hľadiska samotných článkov, alebo spolupráce ako celku. Rozhodol sa teda, že sa na nás obráti aj s ďalšími zadaniami.


„Hľadal som riešenie pre stabilný a profesionálny copywriting bez starostí. A to som našiel.“

Štefan Polgári, CEO Dognet Affiliate Network

Vyplnenie webu na požiadavku

Klient v rámci jedného zo svojich projektov potreboval od úplného základu vyplniť dva weby novým obsahom. Dôvodom bola kúpa exspirovanej domény, na ktorú sa však viazali zaujímavé linky a bola by škoda ich nevyužiť.

Zadanie bolo v tomto prípade pomerne stručné – tu sú dva weby, vyplňte ich relevantným obsahom. Zvyčajne pracujeme podľa špecifických požiadaviek klienta. Ak by si teda od nás chcel článok, nie je problém, ak zadáš:

  • presný rozsah,
  • konkrétne kľúčové slová,
  • odkazy na požadované weby,
  • frázy či slová, ktoré sa ti nepáčia a v článku nesmú byť,
  • obrázky alebo videá, ktoré potrebuješ zakomponovať do textu,
  • v podstate čokoľvek…

Pri tvorbe obsahu na weby Study in Slovakia a Úspešné Podnikanie sme našej kreativite nemuseli nastaviť prakticky žiadne limity. Ako to dopadlo, môžeš zistiť priamo na webochStudyin.sk sa venuje všetkému, čo súvisí so životom študenta. Na stránke uspesne-podnikanie.sk nájdu veľa užitočných informácií začínajúci, ale aj úspešní podnikatelia.

 

                              Takto dnes vyzerajú weby Study in Slovakia…

                           …a Úspešné Podnikanie, ktoré sme naplnili článkami.

 

 

Prečo si klient vybral CoolWriters?

Možno si hovoríš, že vyplniť prázdny web článkami nie je práve najťažšou úlohou, tak prečo by na to bol potrebný tím profesionálnych copywriterov. V praxi však ide o desiatky článkov a hodiny času stráveného prieskumom alebo písaním.

Áno, môžeš to urobiť aj sám. Avšak vďaka tomu, že klient sa rozhodol nechať túto úlohu na nás, mohol svoj čas venovať ďalším projektom, na ktorých pracoval. Nemusel sa starať o zostavenie tímu copywriterov, nemusel riešiť korektúru textov… Jednoducho dostal hotové články so všetkým od pútavého nadpisu až po obrázky, ktoré stačilo pridať na web.

„Hlavný benefit je, že sa viem spoľahnúť na dodanú kvalitu a to, na čom sa dohodneme.“

Štefan Polgári, CEO Dognet Affiliate Network

Zhrnutie

Spokojnosť klienta dokazuje okrem jeho vyjadrení o spolupráci aj fakt, že na svojom webe Ecommerce Bridge v mnohých článkoch zobrazuje reklamné bannery CoolWriters. Pri článkoch sa ťažko meria, aké sú efektívne a koľko obchodu pritiahnu, takže presné štatistiky ti neposkytneme. Keď sa však pozrieš na hodnotenia od predošlých klientov, zistíš, že nie je nad čím váhať.

 Reklamné bannery, ktoré môžeš vidieť v článkoch na webe Ecommerce Bridge.

 

Ak potrebuješ veľké množstvo kvalitných textov na vyplnenie webu alebo len krátky popis produktu, pokojne nás kontaktuj.

Prečítaj si ešte jeden

Návrat hore